Kontaktujte nás +420 730 157 063 - rozumacit@pestouni-rac.cz

Projekty

V doprovázející organizaci Rozum a Cit nezahálíme a stále konáme. „Našim“ pěstounským rodinám chceme poskytovat spolupráci ve vysokém standardu. Bohužel ne na všechny doplňkové aktivity dostačuje státní příspěvek, a tak neúnavně hledáme cesty, jak financovat široké spektrum podpůrných služeb. Uvědomujeme si totiž, že terapie, víkendové pobyty pro pěstouny či letní tábory pro děti patří mezi efektivní činnosti podporující fungování pěstounských rodin. Níže najdete přehled aktuálních projektů, které právě běží, nebo byly v nedávné minulosti ukončeny.

logo praha.jpg

magistrát hlavního města prahy

Díky podpoře Hlavního města Praha můžeme pěstounským rodinám a přijatým dětem poskytovat různé druhy terapeutické podpory. V letošním roce jsme navíc zahájili kurzy terapeutického rodičovství pro pěstouny.

Logo Středočeský kraj

středočeský kraj

Aktivity naší organizace dlouhodobě a pravidelně podporuje Středočeský kraj.

Terapeutická podpora pěstounských rodin je realizována díky přispění z rozpočtu Středočeského kraje ze Středočeského Fondu hejtmanky v rámci tematického zadání „Podpora hejtmanky“.

Odlehčovací a volnočasově-vzdělávací pobyty pro děti v pěstounské péči jsou v roce 2023 realizovány díky přispění z rozpočtu Středočeského kraje ze Středočeského Humanitárního fondu v rámci tematického zadání „Podpora sociálních aktivit“.

Pomáháme s rozumem

Pomáháme s rozumem, 
nasloucháme s citem


Chcete nás podpořit?

Více informací

Kde působíme

Kde působíme

ikona-terc.png

Praha

Jste z hlavního města Prahy a hledáte doprovodnou organizaci?

Kontaktujte nás

ikona-terc.png

Plzeň

Jste z Plzně či Plzeňského kraje a hledáte doprovodnou organizaci?

Kontaktujte nás

ikona-terc.png

Střední čechy

Jste ze Středočeského kraje a hledáte doprovodnou organizaci?

Kontaktujte nás

Novinky

Archív